Македонија можеби не е ветена, но секако е медена земја … (ВИДЕО)

Македонскиот филм „Медена земја“ успеа да добие две номинации за претстојните „Оскари“ – за најдобар документарен филм и за најдобар

Прочитај повеќе

Игор Џамбазов: Кога му пеев пратечки вокали на Тошо Малерот (ФОТО)

Ископавме фотографија од нашата архива, можете ли од прва да ги погодите познатите фацки? На фотографијата се наоѓа познатиот актер

Прочитај повеќе

Партиски јајца – Како се одвива кампањата за време на Велигденските празници (Видео)

Партиски јајца – ФН С04 Eп.34 Партиски јајца – Како се одвива кампањата за време на Велигденските праззници Posted by

Прочитај повеќе

Игор Џамбазов – подарок џингл по повод денешната конференција “Нови комуникациски трендови – инфлуенсер маркетинг”(ВИДЕО)

https://www.instagram.com/p/BvlhFdvHNit/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Прочитај повеќе