Игор Џамбазов: Кој е подобар фраер?

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил сподели интересна споредба:

Па, што одлучивте? Кој е подобар фраер? Петре Прличко или Марлон Брандо?

Посетено 1.149 пати

AniWatch free anime: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full

AnimeDao haikyuu animedao: Attack on Titan Season 2 Episode 12