Документарец за нашиот ангел: Кој беше, всушност, Тоше Проески? (ВИДЕО)

Погледнете го видеото кое е своевиден документарец за нашиот прерано загинат пејач, нашата ѕвезда која никогаш нема да згасне, Тодор Тоше Проески.

Едночасовен видео запис кој ќе ве натера да се насмеете и да се расплакате, онака како што само тој знаеше… Уживајте!

Посетено 5.046 пати

Tantei Opera Milky Holmes: Psycho no Aisatsu Episode Full

https://animekisa.in anime stream

AniWatch: UFO Ultramaiden Valkyrie 2: December Nocturne (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Animepahe: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime online

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/animefreakws/1243711/

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe