Тажно диско – Роберт Билбилов (ВИДЕО)

Премиерно Роберт Билбилов вечерва го презентираше својот најнов спот за песната „Тажно диско“.

Текстот е на Игор Џамбазов, а музиката и аранжманот е на Роберт Билбилов.

Уживајте!

Посетено 1.632 пати

Fire Force Season 2 (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/A5yV) Episode 17 at KissAnime kissanime haikyuu

Watch Kemono Jihen Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/b1mV/ep-1) at website https://animeheaven.pro. See more anime heaven anime