Музика под итно – Дајте музика & Нокаут (ВИДЕО)

Денеска промотивно, токму на денот на распуштањето на школската година, излезе спотот за песната „Музика под итно“ во заедничка соработа на музичката серија за деца, Дајте музика предводена од актерската школа на познатата македонска глумица Весна Бејби Петрушевска и безвремениот македонски бенд Нокаут.

Музика: Никола Перевски- Пере
Аранжман: Борче Кузмановски
Текст: Игор Џамбазов

Уживајте!

Посетено 676 пати

AnimeDao: Sola anime episode 13 online free at https://animedao.nl i want to eat your pancreas animedao

Madlax (Dub) (https://animepahe.cc/m/QGJ9) Episode 26

Website https://animebee.to: Watch Princess Jellyfish animebee Episode 11 watch anime online

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Docs google: https://docs.google.com/document/d/1lvCR6cw2GHAvzRSx4rmagWF9kmgvnj7OAYsACFBvsFc

Speedrun: https://www.speedrun.com/user/animeflixnl