“Selfie” од сега можете да снимате и во 3Д

[fblike] Дали ова е кулминација на “Selfie” фотографија? Ако сте голем љубител на “Selfie”, тогаш ова вест ќе ви биде многу важна

Прочитај повеќе

Аларм за селфи

Во време кога селфи фотографиите се веќе секојдневен дел од комуникацијата, беше прашање на време кога ќе следат првите изуми поврзани со оваа практика.

Прочитај повеќе

Нема Да Има Селфија На “Met Gala”

[fblike]Забранети се друштвените мрежи Познатите личности ќе мора да ги “баталат” своите паметни телефони за време на овогодинешниот настан “Met

Прочитај повеќе

Сезона на широка карлична перспектива за #Selfie

#СолзиСамиКапатПростиМи Порано само нозете си ги сликаа на плажа. Лани ги креваа камерите да фатат и бутови, и сеа е

Прочитај повеќе

“Телма и Луис” Го Измислија Селфито

[fblike] Сузан Сарандон и Џина Дејвис по 23 год. повторно со “selfie” ! Еве гифче од првото селфи на Сузан Сарандон и

Прочитај повеќе

Website https://animetv.cc: Watch Blade & Soul Specials animetv Episode 5 anime tv anime tv

AnimeFLV: Kuroko's Basketball Special anime episode Full online free at https://animeflv.uk kissanime

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Website https://animebee.to: Watch Eden's Bowy (Dub) animebee Episode 26 watch animes

Cplusplus: http://www.cplusplus.com/user/gogoanimelol/

Trainsim: https://www.trainsim.com/vbts/member.php?446872-animefreakws