Едно пиво како замена за разговор со психијатар!

Дремеме на предавање по општа психологија… Професорот: -Еден врвен норвешки психијатар вели дека една пиво заменува разговор со психијатар. Колега:

Прочитај повеќе

Во целата дешавка има многу губитници, ама дефинитивен победник има само еден. (Видео)

Во целата дешавка има многу губитници, ама дефинитивен победник има само еден. Гледајте до крај.   Во целата дешавка со

Прочитај повеќе

Имаме комшија Србин шо никако не доаѓа на Бадниковиот оган

Имаме комшија Србин шо никако не доваѓа на Бадниковио огин. Питаме го зашо, вика: -Вера ми не дозвољава! Иначе Вера

Прочитај повеќе

Watch anime online for free at AnimeFreak dubbed anime

https://aniwatch.pro free anime

Website https://animetv.cc: Watch Boarding School Juliet animetv Episode 12 death note anime tv

Website https://gogoanime.be: Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? (Dub) gogoanime Episode 12 gogoanime list

Degreed: https://degreed.com/gogoanimelol#/collection

Reddit: https://www.reddit.com/user/animeflixnl