Сезона на широка карлична перспектива за #Selfie

#СолзиСамиКапатПростиМи Порано само нозете си ги сликаа на плажа. Лани ги креваа камерите да фатат и бутови, и сеа е

Прочитај повеќе

Не признавам ’’не знам кај се менува на кирилица.’’ Прашај!!

Фејсбук статус: Оливера Петковска [fblike] Добро бе?!! Толку ли е тешко да кликнете на Alt+Shift?!? Не зборувам за широки народни

Прочитај повеќе

Нешто што се нарекува ПРВИ НА МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА

Сигурна сум дека многу богати и моќни земји ќе им помогнат на Србија, Босна и Хрватска да се справат со

Прочитај повеќе

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode Preview at ANIMEFLIX animeflix spirited away

Fairy Tail (Dub) Episode 175 at website https://animeplanet.cc anime planet no game no life