Што сме ние? – Македонци!!!

-Што сме ние?!?! -Македонци!!! -На што сме осудени?!?!! -Да лупиме пиперки секоја есен!! — Марија Дел Реј (@marijamkd123) October 12,

Прочитај повеќе

Tри пати го губам новчаникот и ми го враќаат, не се нормални значи!

Човек три пати го губам новчаникот и ми го враќаат, не се нормални значи Ај изгуби го со пари да

Прочитај повеќе

Сонуваш дека еден ден ќе истражуваш и ќе го дрмаш опшеството

Учиш новинарство, сонуваш дека еден ден ќе истражуваш и ќе го дрмаш опшеството и на крај ти даваат да спушташ

Прочитај повеќе

AnimeHeaven: Mahou Shoujo Lyrical Nanoha ViVid anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro my anime heaven

Animepahe: Magical Girl Site anime episode 12 online free at https://animepahe.cc animepahe

Website https://animebee.to: Watch Obake Zukan animebee Episode 22 watch anime free

The Cosmopolitan Prayers Episode 8

Cliqafriq: https://cliqafriq.com/animeflixnl

Snupps: https://www.snupps.com/animefreakws