Аларм за селфи

Во време кога селфи фотографиите се веќе секојдневен дел од комуникацијата, беше прашање на време кога ќе следат првите изуми поврзани со оваа практика.

Прочитај повеќе

GoGoAnime gogoanime: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 7

AnimeTV netflix anime tv shows: Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 13