Каролина Гочева и Џос Стоун – Кој да ми запее (Видео)

Џос Стоун и Каролина Гочева…преубаво звучат, а и изгледаат двете. [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=kyiclbo9wSk[/youtube]

Прочитај повеќе

Џорџ Мајкл воодушевен од каверот на својата песна

“Careless Whisper” во изведба на австрискиот бенд “French On Friday” e објавена на ФБ профилот на Џорџ Мајкл. Post by George Michael.

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Yana & Darko – Fragile (Sting Cover)

[fblike]Шо би рекла Јана: “Добаρ ден. Јас и Даρκо напρавивме κавеρ од Fragile”.  Ѕиρнете го и запρатете breaking news моменат.

Прочитај повеќе

Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 10 at AnimePlanet jojo part 5 anime planet

The King's Avatar Episode 12 at website https://animeheaven.pro toradora anime heaven