Џорџ Мајкл воодушевен од каверот на својата песна

“Careless Whisper” во изведба на австрискиот бенд “French On Friday” e објавена на ФБ профилот на Џорџ Мајкл. Post by George Michael.

Прочитај повеќе

Fire Force Season 2 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/mz8P) Episode 17 at website https://animeheaven.pro anime heaven au

Yosuga no Sora (https://animeflix.nl/m/jLm) Episode 12 at website https://animeflix.nl animeflix weathering with you