Новиот Samsung Galaxy S8 со виртуелен асистент и одлични карактеристики

[fblike] За сите љубители на Samsung и паметни телефони, ви го претставуваме новиот S8, кој според досегашните најави ќе излезе

Прочитај повеќе

Семејството пред сè

Реклама која ќе ве потсети дека не мора да преземате радикални мерки за да го соберете семејството за време на

Прочитај повеќе

Забивањата за паметење на летечките Липински и Стејплс

Рафал Липински и Крис Стејплс се двајца момци за кои не се знае многу во пошироките кошаркарски кругови, но кои

Прочитај повеќе

Како Фејсбук Краде Милијарди Видео Прегледи

[fblike] Фејсбук објави дека има 8 милијарди видео прегледи на ден, бројка што е направена од лаги, мамење и кражба.

Прочитај повеќе

Бркот Ми Го Смени Животот

[fblike] Понекогаш во животот се случуваат магични нешта кои не можеме никако да си објасниме, но се тука за да

Прочитај повеќе

AnimeTV: Super Fishing Grander Musashi (Cantonese Audio) anime episode 25 online free at https://animetv.cc anime tv us

Watch Donten: Laughing Under the Clouds - Gaiden: Chapter 1 - One Year After the Battle Episode Preview

Watch Ah My Buddha Katsu (Dub) Episode 12

Website https://gogoanime.be: Watch Xenosaga The Animation (Dub) gogoanime Episode 12 anime gogo

Gfycat: https://gfycat.com/@gogoanimebe

Wpc hotlog: http://wpc.hotlog.ru/profile.php?user_id=414159