Наше Дете(што не е веќе дете) – Александар Митевски

[fblike] Ова дете не е веќе дете…но некогаш навистина беше НАШЕ ДЕТЕ Повод за објавата на Фејсбук профилот на Алесандар

Прочитај повеќе

Ајде Сите Во Барселона!

Доколку сакате да заминете на патување, а не знаете каде, не двоумете се повеќе и одберете ја познатата Барселона која

Прочитај повеќе

“Мајка ти и татко ти”, прво па машко…

Баш така, прво па машко, ете имавме “к’смет” на годинешниов избор “Сајт на годината” да ја добиеме единствената награда поврзана

Прочитај повеќе

Joshiochi!: 2-kai kara Onnanoko ga... Futtekita!? (https://kissanime.mx/m/R5bV) Episode 7

Website https://aniwatch.pro: Watch Gaiking III (Dub) aniwatch Episode Full anime online

Website https://animefreak.ws: Watch Rumbling Hearts (Dub) animefreak Episode 14 animefreak latest

Website https://4anime.biz: Watch Elfen Lied: In the Passing Rain 4anime Episode Full 4anime death parade

Ignitiondeck: https://ignitiondeck.com/id/dashboard/?backer_profile=101550

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/gogoanimelol/1254375/