“Мајка ти и татко ти”, прво па машко…


prvo pa masko_majkatiitatkoti
Баш така, прво па машко, ете имавме “к’смет” на годинешниов избор “Сајт на годината” да ја добиеме единствената награда поврзана со социјалните медиуми – Најдобра Фејсбук страница. Фала на сите фанови на Мајка Ти и Татко Ти, да нема фанови, нема да има ни фан пејџ, а без нив нема ни награда. Честитки до сите наградени сајтови, догодина напаѓаме и у нивните  категориии….пазете се!

nagradaЛиста на првонаградените:

Најдобар сајт за 2014 година: Off.net.mk
Најпопуларен сајт според гласовите oд публика: Fakulteti.mk
Најдобар ИТ сајт: It.com.mk
Најдобар дизајн: Kajgana.mk
Најинформативен сајт: Time.mk
Најдобар забавен сајт: Panika.be
Најдобар спортски сајт: Derbi.mk

Најдобра Facebook фан страна: Мајка ти и татко ти

Најдобар блог: Okno.mk
Најдобар мобилен сајт: Grouper.mk
Најдобар корпоративен сајт: T-mobile.mk
Најдобар сајт за бизнис информации: Vrabotuvanje.com.mk
Најдобар сајт за е-трговија: Grouper.mk
Најдобар сајт за образование, наука и култура: Fakulteti.mk
Најдобар сајт на невладина организација: Borka.org.mk
Најдобар владин сајт: Агенција за вработување на Македонија
Најдобар финансиски сајт: kb.com.mk
Туризам и угостителство: Radika.com.mk
Најдобар сајт за автомобилизам: Porsche.com.mk
Мода и убавина: Femina.mk
Храна и здравје: doktori.mk

Посетено 514 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

AnimeTV: Joker Game anime episode 12 online free at https://animetv.cc anime tv demon slayer

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Ushio and Tora (Dub) (https://animebee.to/m/rvbj) Episode 26

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/animefreakws/

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/