Пушењето марихуана е причината за НЕвлажнењето на вашата вагина

Доколку сте девојка и пушите марихуана, оваа информација би била доста важна за вас, кажуваат научниците кои преку истражувања докажале

Прочитај повеќе

Зошто постојано ве чеша задникот?

Сигурно сите ве има чешано задникот досега, а не сте ја знаеле вистинската причина за тоа и постојано сте чепкале

Прочитај повеќе

Малку познат факт: Последните зборови на Салвадор Дали

Надреална смрт [fblike] ПОСЛЕДНИТЕ ЗБОРОВИ НА ГОЛЕМИОТ НАДРЕАЛИСТ БИЛЕ: ”КАДЕ МИ Е ЧАСОВНИКОТ?” ЗАКЛУЧОК: ОСЕТИЛ ЧОВЕКОТ ДЕКА МУ ИЗМИНАЛО ВРЕМЕТО…

Прочитај повеќе

Хитлер бил вегетаријанец?

За најомразениот германец во историјата на светот, Адолф Хитлер има некои интересни работи кои можеби не сте ги слушнале досега. Ова

Прочитај повеќе

Малку Познат Факт: Русите И Компјутерот

Машини за куцање VS Компјутер Руските јавни услуги сеуште користат машина за куцање наместо комјутер, со цел да го избегнат

Прочитај повеќе

Малку познат факт: Смртта и креветот

Паѓање од кревет ВО ПРОСЕК, 450 ЛУЃЕ ГОДИШНО УМИРААТ ПОРАДИ ПАЃАЊЕ ОД КРЕВЕТ НАПОМЕНА: ОД СЕГА, СПИЕЊЕ СО КАЦИГА…ЗА СЕКОЈ

Прочитај повеќе

Малку Познат Факт: Покахонтас И Годините

5-то одделение КОГА СЕ ЗАПОЗНАЛА СО ЏОН СМИТ, ПОКАХОНТАС БИЛА САМО 11 ГОДИНИ, А ТОЈ 28 ЗАКЛУЧОК: ПЕДОФИЛИЈА, ПЕДОФИЛИЈА НАСЕКАДЕ.

Прочитај повеќе

Малку Познат Факт: Колку Вкупно Плочи Продале Битлси

Ливерпулските мега-ѕвезди и продадениот тираж Статистиката покажува дека The Beatles продале повеќе плочи од Боб Марли, Тупак, Нирвана, Канје Вест,

Прочитај повеќе

Малку познат факт: Кои мажи имаат повеќе секс

Посреќен брак и повеќе секс Истражувањата покажале дека мажите што помагаат во домашните обврски имаат посреќен брак и повеќе секс.

Прочитај повеќе

Малку Познат Факт: Гушкањето И Здравјето

Гушкајте се повеќе, здраво е Најновите медицински откритија покажуваат дека гушкањето го намалува крвниот притисок  ЗАКЛУЧОК:  ЕВЕ ЗОШТО СИ ПАТАМ

Прочитај повеќе