Малку познат факт: Последните зборови на Салвадор Дали

Надреална смрт

[fblike]

ПОСЛЕДНИТЕ ЗБОРОВИ НА ГОЛЕМИОТ НАДРЕАЛИСТ БИЛЕ:
”КАДЕ МИ Е ЧАСОВНИКОТ?”

ЗАКЛУЧОК:

ОСЕТИЛ ЧОВЕКОТ ДЕКА МУ ИЗМИНАЛО ВРЕМЕТО…

jk banner grcija

Посетено 3.047 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Minami-ke Natsuyasumi (https://twistmoe.net/m/w8WK) Episode Full

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

The Ping-Pong Club (https://animeflv.uk/m/l1qj) Episode 26

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Ko-fi: https://ko-fi.com/gogoanimelol

Cutt: https://cutt.us/0pJAI