Случајност е ова или уметност

[fblike]

                         Чудна случка во музејот „Мома“ во Њујорк.

Дали дечкото случајно или намерно ја фрлил ракавицата на под 

не е воопшто битно. Важно е створена нервоза кај посетителите,
случајност е ова или уметност?!
Посетено 2.877 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 23 at KissAnime kiss x sis kissanime

Cells at Work! CODE BLACK! (https://gogoanime.be/m/nE4p) Episode 4 at GoGoAnime knights and magic gogoanime