Тито беше црно – бел лик!

Тито беше интересен човек. Пред сѐ фраериште и убавец. Во негово време се живееше убаво. Не беше измислена депресијата и

Прочитај повеќе

Сите големи работи доаѓаат од провинција

“Сите големи работи доаѓаат од провинција, баш како и Сена” рекол еднаш Превер. Дали е така и кај нас…којзнае.. Posted

Прочитај повеќе

Она кога плакатите се поставени пола метро подалеку од кај што им е место

она кога плакатите се поставени пола метро подалеку од кај што им е место Posted by Zoki Panker Todorovski on Friday,

Прочитај повеќе

AnimeHeaven: Attack No.1 anime episode 104 online free at https://animeheaven.pro animehaven

Watch Assault Lily: Fruits Episode 1

Time Bokan Series: Itadakiman Episode 1

https://animefreak.ws dubbed anime

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimebe/

Bit: https://bit.ly/3x6cyd2