Често ме прашуваат зошто веќе не пишувам статуси. – Дана Прелиќ

Често ме прашуваат зошто веќе не пишувам статуси. Најверојатно изгубив волја откако Катица падна во “презандана”😎 Сфатив дека нема надеж

Прочитај повеќе

Се’ е испревртено и нема назад

Инспирирана од вчерашното одбележување на 50 – годишнината од отворањето на нашето школо……Без да западнам во патетичност ќе кажам: имавме

Прочитај повеќе

Animepahe: Psychic Force anime episode 2 online free at https://animepahe.cc animepahe

AnimeKisa: Urusei Yatsura Movie 2: Beautiful Dreamer (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in anime online

AnimeHeaven: Code Geass: Lelouch of the Rebellion anime episode 25 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball z

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo: Oretachi no Game Set Episode Full

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/gogoanimebe/

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/animeflixnl