Журка Со Повод Во Барбакан: Мајка Ти и Татко Ти…100.000 и Кусур Фанови

[fblike]Едно големо ФАЛА до сите наши фанови

MiT-zurka_svetka
Повод за журка очигледно има, тоа е веќе одамна надминатата бројка од 100.000 фанови, која по некои непишани (Фејсбук) правила до 14 -ти ноември би требало да изнесува 111.000 фанови. Поддржани од Porsche Leasing, а пред се од Jameson се надеваме на добро зезање во удобното катче наречено Barbakan…музиче ќе пушта наше дете DJeDarko, а за забавата ќе си се потрудите сами(сам ако не си напраиш да ти биде убаво никој не ти праи, да си знаеш).
Ве чекаме во САБОТА околу 22:00ч, секој наш фан е добредојден…се глеаме.

Посетено 884 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!