Нова година е за аматери…

[fblike] “Нова година е за аматери, за оние кои никогаш не остануваат после полноќ во кафани”  – Момо Капор

Прочитај повеќе

Во фудбалот, кога ќе падне гол, топката тргнува од:

Во фудбалот, кога ќе падне гол, топката тргнува од: 1. Центар 2. Влае 3. Ѓорче “Џанадар збира” – 1995  

Прочитај повеќе

Overlord: Ple Ple Pleiades (https://animeflv.uk/m/3XdE) Episode 8

Website https://animetv.cc: Watch Sherlock Hound: The Adventure of the Blue Carbuncle / Treasure Under the Sea animetv Episode Full anime tv shows online

All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku TV Episode 12

AnimeDao: Bokura no Nanokakan Sensou anime episode Full online free at https://animedao.nl haikyuu season 2 animedao

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1312949/animefreak

Myvidster: https://www.myvidster.com/profile/gogoanimebe