Сибирските хаски како ѕвезди на неодоливото божиќно видео на Chloé

Божиќната кампања на парфемите Chloé  

Францускaта модна куќа Chloé ја презентираше својата божиќна
видео кампања за парфеми во која како главни ликови
се најдоа кученцата од сортата сибирска хаска
Кампањата прикажува шума покриена со снег во која малите хаски се наоѓаат покрај шишенцата на парфемот Chloé. Во вистински празничен дух, елегантните шишенца на познатиот парфем се палат како божиќни светла и укажуваат на тоа дека токму парфемот  Chloé е совршениот божиќен подарок. Бидејќи  Chloé оваа година беше еден од најпопуларните брендови, особено со своите мегапопуларни Faye торбички и ранчиња како и хит чизмичките Harper, несомнено дека нивните beauty колекции се меѓу најпознатите, особено за празничната сезона.

 

Посетено 705 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!