Шеќерно Виножито На Стапче (Видео)

Низ улиците на Турција можат да се сретнат овие мајстори за слатки на стапче кои „мотаат“ шеќерни виножита за неколку секунди.

rimmel_london

Посетено 530 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://4anime.biz: Watch Battle Spirits: Kakumei no Galette 4anime Episode 5 4anime heroes rising

KissAnime: Dragon's Dogma anime episode 7 online free at https://kissanime.mx kissanime sword art online

AnimeFreak: Bludgeoning Angel Dokuro-chan (Dub) anime episode 4 online free at https://animefreak.ws animefreak hunter x hunter

Website https://wcostream.cc: Watch Voice of Fox wcostream Episode 12 animes online

Blip: https://blip.fm/profile/kissanimemx/props

Ttlink: http://ttlink.com/animefreakws