КАТЕРИНА ГЕРАСИМОВСКА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

kata_TMobile
Катерина Герасимовска

Без голема чаша турско кафе, денот не може да започне. Го пијам секое утро додека се спремам за на работа. Дури и да доцнам кафето мора да се испие.
Следното кафе ми е веќе на работа со колегите во T-Mobile или во некој од кафичите во ГТЦ.
Додека најслаткото кафе го пијам во кафе Венеција со моите најблиски.

Посетено 845 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

animes online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Dragon Ball (Dub)

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 8

anime freaks tv Fairy Tail

watch anime Dragon Ball (Dub)

Gintama