Малку познат факт: Љубовта и Кокаинот

Една од овие две работи може да ве чини многу пари

Заљубувањето е чувство слично на она кога земате кокаин. И во двата случаја се активираат исти мозочни структури, предизвикуваат подобро расположение, се зголемуваат сексуалните апетити и се зголемува самодовербата.

НАПОМЕНА:
Една од овие две работи може да ве чини многу пари и да ви го уништи животот. Другата е кокаинот.

Посетено 8.750 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animetv.cc: Watch Pokémon the Series: Sun & Moon (Dub) animetv Episode 144 boruto anime tv

AnimeDao: The Tatami Galaxy Specials anime episode 3 online free at https://animedao.nl animedao haikyuu

Website https://aniwatch.pro: Watch Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahou Shoujo - The TV aniwatch Episode 10 dubbed anime

Watch The Melody of Oblivion (Dub) Episode 24

Techrum: https://www.techrum.vn/members/animefreakws.155042/#about

Archive: https://archive.org/details/@animeflixnl