Ако Марк Закерберг беше наше дете, па уште и Кавадарче…

Слика на која основачот на „Фејсбук“, Марк Закерберг, седи покрај котел во кој се вари ракија, деновиве е хит на социјалните мрежи.

Твитерџиите ја споделуваат фотографијата со коментар: „Ако Марк Закерберг беше од Кавадарци…“.

Се шегуваат и дека „влечките му стојат топ“, ама и дека „изгледа ракијата му е тапа, не жеже, инаку ќе беше насмеан од уво до уво“.

Посетено 964 пати

Animepahe: Space Runaway Ideon anime episode 39 online free at https://animepahe.cc anime pahe

Website https://wcostream.cc: Watch Marvel Future Avengers (Dub) wcostream Episode 26 wcostream harley quinn

Website https://animeflv.uk: Watch Appleseed (Movie) (Dub) animeflv Episode Full devilman crybaby animeflv

A.LI.CE Episode Full

App roll20: https://app.roll20.net/users/9256412/animefreak

Qiita: https://qiita.com/gogoanimelol