Ќерката На Синди Крафорд Тргна По Стапките На Мајка Си

[fblike]

А има само 13 години
kaia-gerber-pocetna_majkatiitatkoti
Ќерката на Синди Крафорд, 13-годишнata Kaia Gerber
го потпиша првиот договор и официјално тргна
по стапките на мајка си
Оваа извонредна модна вест, модната агенција  IMG Models ја објави на нивниот профил на Инстаграм со пораката “Добредојдовте во нашето семејство.” На црно-бели фотографии за Vogue Italia, потпишани од страна на Steven Meisel, се појавува младата Каја Гербер, која неверојатно наликува на познатата мајка, поранешниот супермодел, Синди Крафорд.
Ова на младата Каја не и е прв излет во светот на модата, пред три години заедно со нејзината мајка се појави во кампањата “Young Versace“, а минатата година Teen Vogue направи кратка репортажа за нејзините актерски амбиции. Но, се чини дека 13-годишниот Каја одлучи да оди по добро изодените патеки, што  изгледа како фантастичен потег.

kaia-gerber2_majkatiitatkoti

Посетено 860 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch WWW.WAGNARIA!! Episode 13

The Devil is a Part-Timer! (https://aniwatch.pro/m/qx4) Episode 13

AnimeFreak: Kimi ni Todoke: From Me To You 2 anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreaks anime

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Notion: https://www.notion.so/AnimeFlix-36e3f0cb86fa44c49cbf233a1c1ecbd3

Sites google: https://sites.google.com/view/animefreakws