Еден на Еден: “Фамилија Марковски” (Видео)

„Фамилијата Марковски“ можеше да изгледа сосема поинаку

markovski logo-pocetna_majkatiitatkoti[fblike]
Марковски во „Еден на Еден“ откриваат: Ќе има ли втора сезона?
Инцидентот по кој Тамара ќе ја памети „Фамилијата Марковски“
Како вистинско семејство: „Фамилијата Марковски“ во „Еден на Еден“
Насмеани, расположени и полни со приказни – како вистинско семесјтво актерите од „Фамилијата Марковски“ имаа одлично гостување во „Еден на Еден“, а култната епизода со нивното гостување веќе е достапна на интернет.
Силвија Стојановска, Тамара Ристоска, Владимир Петровиќ и Петар Петковски на каучот кај Жаре раскажуваа за тоа како течеше снимањето на хит-серијата и што сѐ се случуваше позади камерите.
Тамара откри по кој инцидент ќе го памети своето прво актерско искуство, Петар, пак, дека дека „Фамилијата Марковски“ можеше да изгледа сосема поинаку, ако не ја придружувал неговата сестра на кастингот за серијата. Ќе има ли втора сезона и кому прво Владимир му откри дека во серијата игра хомосексуалец.

Гледајте „Еден на Еден“ секоја недела од 18:40 часот на „Канал 5“,
а отсега секоја епизода на „Јутјуб“ гледајте ја од среда наутро!

595х90 px-01

Посетено 2.079 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!