Кока-Кола креираше држач за салфетки со вградена 360 степени камера (Видео)

Во ресторан во Шпанија поставена е 360 видео камера во држач за салфетка со која луѓето можат да се поврзат преку нивните смартфони.
Откако ќе се поврзете, “Coca-Cola Happiness 360 camera” ќе започне со снимање на 360 степени видео од вас и вашите пријатели. Тогаш тие можат да ја споделат оваа содржина на социјалните мрежи.

HAPPINESS 360 INGLÉS from Territoriocreativo on Vimeo.
mondivi bel

Посетено 1.324 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

4Anime: Boku no Boukuugou anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime heroes rising

Youkai Watch Movie 2: Enma Daiou to Itsutsu no Monogatari da Nyan! (https://animebee.to/m/67bw) Episode Full

GoGoAnime: Dinosaur King (Dub) anime episode 49 online free at https://gogoanime.be gogoanime softonic

Forums bagisto: https://forums.bagisto.com/user/animefreakws

Crokes: https://www.crokes.com/animefreakws/profile/