Се’ е испревртено и нема назад


Инспирирана од вчерашното одбележување на 50 – годишнината од отворањето на нашето школо……Без да западнам во патетичност ќе кажам: имавме топ школо, топ наставници, научивме правопис, математика, природни и општествени науки за вечни времиња, знаеш добиваш 5, не знаеш добиваш 1…Бевме воспитувани да почитуваме и гаиме вистински вредности…..

Затоа сега ни е изеден џигерот😢 Се’ е испревртено и нема назад😢

Посетено 502 пати

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Website https://animebee.to: Watch GG Bond Season 12: Dream Guardians (Dub) animebee Episode 52 dubbed anime

WCOStream: Slam Dunk: Hoero Basketman-damashii! Hanamichi to Rukawa no Atsuki Natsu anime episode Full online free at https://wcostream.cc paw patrol wcostream

Website https://animedao.nl: Watch Tales of Eternia animedao Episode 13 my hero academia season 4 animedao

Easypropertylistings com: https://easypropertylistings.com.au/support/users/animefreakws/

Recipes mentaframework: http://recipes.mentaframework.org/user/editDone/137658.page