Често ме прашуваат зошто веќе не пишувам статуси. – Дана Прелиќ

Често ме прашуваат зошто веќе не пишувам статуси. Најверојатно изгубив волја откако Катица падна во “презандана”😎 Сфатив дека нема надеж за нас.

Posted by Дана Прелиќ on Wednesday, November 27, 2019

Посетено 429 пати

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

https://animefreak.ws animefreak death note

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV: Space Battleship Yamato: The New Voyage anime episode Full online free at https://animeflv.uk watch anime dub

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/animefreakws.227073/#about

Hubpages: https://hubpages.com/@gogoanimebe