Џем сешн во Јавна Соба: Јана Бурческа и Левина

Две шармантни дами и два неодоливи вокалa!
levina i jana-naslovna_majkatiitatkoti

Public Room и Македонската Радио Телевизија со огромна чест и
задоволство Ви го најавуваат најголемиот градски
џем сешн настан!

Овој вторник, а кој знае кога и каде повторно, ексклузивно во Public Room ќе ги видиме македонската евровизиска претставничка Јана Бурческа и претставничката за Евровизија на Германија, Левина.
Поканети се сите коишто сакаат да пеат, играат и да уживаат во уникатниот музички избор на Јана и Левина, придружувани Offbeatz.
Бидете дел од ова дружење и резервирајте си на 078 250 554
contact@publicroom.org

lucky

(Посетено 429 пати, 1 денес)
Мајка Ти и Татко Ти
Автор
Мајка Ти и Татко Ти

Поврзани Статии

Оставете одговор

*