Џем сешн во Јавна Соба: Јана Бурческа и Левина

Две шармантни дами и два неодоливи вокалa!
levina i jana-naslovna_majkatiitatkoti[fblike]
Public Room и Македонската Радио Телевизија со огромна чест и
задоволство Ви го најавуваат најголемиот градски
џем сешн настан!

Овој вторник, а кој знае кога и каде повторно, ексклузивно во Public Room ќе ги видиме македонската евровизиска претставничка Јана Бурческа и претставничката за Евровизија на Германија, Левина.
Поканети се сите коишто сакаат да пеат, играат и да уживаат во уникатниот музички избор на Јана и Левина, придружувани Offbeatz.
Бидете дел од ова дружење и резервирајте си на 078 250 554
[email protected]

lucky

Посетено 575 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven: Shakugan no Shana: Shana & Yuuji no Naze Nani Shana! Nandemo Shitsumonbako! anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball

Website https://4anime.biz: Watch Ouran High School Host Club (Dub) 4anime Episode 26 gleipnir 4anime

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about

Vnxf: https://vnxf.vn/members/animefreakws.28123/#about