Хитлер бил вегетаријанец?

За најомразениот германец во историјата на светот, Адолф Хитлер има некои интересни работи кои можеби не сте ги слушнале досега. Ова се само неколку од нив… - Хитлер сакал да стане уметник, но бил одбиен од уметничката школа два пати. - Хитлер ги вежбал своите говор...

Замини повторно, тоа го правиш најдобро

Никогаш се немаме поздравено при разделба. Ниту чао, камоли пак збогум, секогаш сме се губеле без збор. Кога би ги броела сите наши разделби верувај две раце се малку, но после ова што го забележав денес, и десет раце би биле малку, бидејќи никогаш нема да заврши. Едноставно нема...

6 пати кога задолжително треба да имате секс

Сексот е активност која релаксира, опушта и е добра за телото како и за и психата на човекот. Овие неколку предности би требло да ве убедат да го практикувате почесто како и овие 6 ситуации во кои треба задолжително да имате секс. Кои се тие откријте подолу… 1. Пред оде...

Како Се Преболува?

Понекогаш се прашувам дали јас сум најсоодветната личност која треба да ви дели совети за успех, љубов, секс, порази, семејство, животни, музика, здравје… Кога ќе се потсетам низ се што имам поминато, одговорот е да, јас сум најсоодветната. Денес ќе ве научам како се преболув...

Е тој дечко да го задржиш, девојко

Кога ќе го најдеш тој што сака да прави се со тебе, како на пример да пие, е тој дечко да го задржиш, девојко!

Извинете што зборувам додека ме прекинувате

Ако и оваа фраза не помага, убијте го неваспитаното говедо од соговорник бавно и болно.

Печатна грешка или секс

Луѓево се убија од ебење вие уште печатни грешки барате во твит — Претпоследна (@pretposledna) December 23, 2014

Девојки, момците ве сакаат и без вашата порцеланска маска

Запомнете дека ја сакаат повеќе вашата природна убавина Многу девојки денес не можат да замислат да излезат од својот дом, макар и до продавница, а да не се нашминкаат Тие во суштина не се задоволни од својот изглед, што е голема грешка, бидејќи секоја жена е убава на свој начин....

Хуманитарна акција, приклучи се!

  Вршиме бесплатен дотур на мозоци, бидејќи имаме вишок!