Не ме опоменувај дека треба да напишам “ВО” наместо “У”

[fblike] Тоа што некој ме опоменува дека треба да напишам “ВО” наместо “У” , апсолутно не ми мења дал да

Прочитај повеќе

Скопје е како преубава девојка…

Градот Скопје е како преубава девојка на која беспотребно и е нанесена премногу шминка. Штета што на нашата убавицата шминката

Прочитај повеќе

Залак На Денот

 #pornburger   Bugatti Bistro  Инстаграм: @krojacot #bugattiburger #bugattibistro Bugattifood #skopjecitymall

Прочитај повеќе

Attack on Titan Season 2 (https://kissanimeonline.com/m/27V1) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com gogoanime tv kissanime

One Piece (Dub) (https://gogoanime.be/m/p0E) Episode 641 at GoGoAnime gogoanim3