Што е подобро да бидете, идиот или ќелав?

– Што е подобро да бидете, идиот или ќелав? – Па, идиот. – Зошто мислите дека е подобро да бидете

Прочитај повеќе

Дали ви сметаат доселениците од внатрешоста?

Анкетираат Скопјани на тема: „ Дали ви сметаат доселениците од внатрешоста? 4% рекле Не 6% рекле Да 90% рекле На

Прочитај повеќе

Сечено, лепено, монтирано видео од инаугурацијата на Доналд Трамп

Политичарите меѓусебно се “почастија” со нивните размислувања Станува збор за видео со намонтирани кадри од неодамнешното одржување на инаугурацијата во

Прочитај повеќе

Yinhun x KFC (https://animeheaven.pro/m/DMvB) Episode Full

ANIMEFLIX: The Morose Mononokean (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflix.nl black butler animeflix

Watch The Legend of Hei (Dub) Episode Full

KissAnime: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: Tachikomatic Days (Dub) anime episode 26 online free at https://kissanime.mx dubbed anime

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/kissanimemx

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/gogoanimelol/