По најавата за нови врнежи од снег, Македонија Пат распиша тендер

Дрим-тимот е спремен за расчистување на новиот снег…

chak i vandam

Чак Норис и Жан Клод Ван Дам победија на тендерот што го распиша Македонија Пат

Посетено 1.146 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!