Неверојатниот Том Хенс Во Новото Видео На Карли Реј Јепсен

Најдобриот дел од ова видео е проклето добриот Том Хенкс
tom henks-naslovna[fblike]Карли Реј Јепсен, најпознатa по својот музички хит “Call Me Maybe” со уште едно изненадување, во нејзиното најново видео неверојатниот Том Хенкс.
 Dance, Forrest, dance!

[youtube height=”350″ width=”590″]https://www.youtube.com/watch?v=qV5lzRHrGeg[/youtube]

Посетено 362 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!