Фотографии Од Штотуку Родени Бебиња

[fblike]
Кристијан Бертелот вади серија фотографии која може
да ги вознемири читателите
Всушност, тоа му била идеата. Од кога го видел својот штотукуроден син, пред да го измијат и сместат удобно во ќебенце, добил идеја да направи серијал од вакви фотографии, каде што реалистично и без ефекти ќе се долови сликата за тоа како изгледаат бебињата непосредно по напуштање на мајчината утроба.
Посетено 2.781 пати

app go88 đánh bài đổi thưởng go88 pay go88

https://sunwin.fan/