Во италијанско Село За 24 Часа Паднал Два Ипол Метри Снег!

[fblike]Во италијанското селце Capracotta за 24 часа паднал два ипол метри снег
Посетено 1.166 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!