Небојша Ангелов Со Јемен Направи Јадец На Социјалните Мрежи (Видео)

[fblike]

Видеото кое послужи како мамец на социјалните мрежи погледнете го  ТУКА

Ред е да ја видиме прикаската до крај…

Ред е да ја видиме прикаската до крај….Јемен не е туку Јарец…сепак на крај искочи ЈАДЕЦ.

Posted by Кројачот од Панама on Thursday, October 8, 2015

Посетено 13.591 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!