Мадона Го Шмукна Дрејк На Неговиот Концерт (видео)

[fblike]Додека се освести Мадона веќе се симнала од сцената…
madona-go-smukna-drejk-na-negoviot-koncert-video-1Кога одлучил да ја покани Мадона на својот концерт, Дрејк сигурно не го очекувал нејзиниот јазик во неговата уста.
При крајот на песната никој не очекувал дека 56 годишната пејачка ќе го шмукне 28 годишниот Дрејк кој останал шокиран после сето ова.
Додека се освести Мадона веќе се симнала од сцената…
Дали е уште еден трик за зголемување на публицитет или нешто друго, одлучете сами според видеото на кое ќе го видите неочекуваниот “романтичен” бакнеж.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=7342r-MNeic[/youtube]

Посетено 2.075 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Saint Seiya: The Hades Chapter - Sanctuary (https://twistmoe.net/m/8OP6) Episode 13

Website https://kissanime.mx: Watch Death Rewind kissanime Episode 20 kissanime reddit

https://animeheaven.pro dubbed anime

Website https://animebee.to: Watch Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern Divided (Dub) animebee Episode Full watch anime

Docs google: https://docs.google.com/forms/d/1iN3YIkOprZOHSneBDrRO88unD2aEy3WBOsWemuaJ5GI/edit?usp=sharing

Mapleprimes: https://www.mapleprimes.com/users/gogoanimelol