Како живеевме некогаш…пред 25 години

kako-ziveevme-nekogas-naslovna_majkatiitatkoti
Најобичен Фејсбук статус на Влатко Ќељавиот кој ќе го прочитате подолу,
не врати во времето од пред 25 години. Се потсетивме како се живееше тогаш. Како се живее сега…вие си знаете, не сте мали.
. .   Честит нека ни е денот, 25 години од осамостојување на Македнија
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
©Мајка Ти и Татко Ти

595x90
Посетено 15.909 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeDao the daily life of the immortal king animedao: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Episode 20 (https://animedao.nl/m/vbNx/ep-20)

ANIMEFLIX animeflix kamisama kiss: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://animeflix.nl/m/DvVy) Episode 13