Ја прашале професорката кој и е омилен порно сајт

Другарче ми кажува на факс дека имале професорка по социологија, ептен либерална, младелачки настроена, башка ептен интелектуално спремна.

Зборувале за медиуми, за социјални мрежи, за порно сајтови. Еден негов колега се дрзнал да ја праша:

-Се извинувам професорќе, а на Вас кој ви е омилен порно сајт?

Професорката одговорила:

-Па колега, пошто немам време ради работа и семејство, гледам вести у понеделник и ебењето у здрав мозок ме држи дури до недела!!!

Посетено 12.873 пати

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime Komi Can’t Communicate

4 anime biz The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

4Anime My Hero Academia Season 4

4Anime Attack on Titan Season 3 Episode 11

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 8