Ивана Чолаковска: После 4 години заобиколување на светот се враќаме дома


Конечно, за помалку од десеттина дена се враќаме дома…
ivana-doma-naslovna_majkatiitatkoti[fblike]
Додека се припремаме да се вратиме назад во Европа, споивме неколку кратки моменти од Источна Африка и сакаме да ги споделиме со вас. Еден дел од светот што не донесе до нашите корени. Погледнете го видеото подолу

velgden na krf jk travel baner text

Посетено 2.818 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

dubbed anime AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

dubbed anime Tokyo Revengers

watch animes AnimeHeaven The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Record of Ragnarok