Фчерашни Новости – Сезона 3, Епизода 5 (Видео)

fn2[fblike]

Како за „Фчерашни новости“, овојпат работите први ги дознаа. Веднаш по завршувањето на вториот круг на локалните избори ја гледавме и петтата епизода на хумотристичната емисија, а во неа:
– Фчерашни истражува: Дојде ли животот за македонските кафулиња
– Откриваме: Кој пациент ќе седне на терапија
– Фчерашни дознава: Што си кажаа стариот и новиот градоначалик

За оној што не стигна да ја гледа една од најдобрите епизоди досега, таа веќе е достапна на „Јутјуб“.
Гледајте „Фчерашни новости“ секоја недела од 20 часот на Телма и во живо на „Фејсбук“.

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

595х90 px-01

Посетено 358 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak: Combatants Will Be Dispatched! anime episode 12 online free at https://animefreak.ws watch anime online

Major 2nd (TV) Episode 25

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://4anime.biz: Watch Kono Oto Tomare!: Sounds of Life Season 2 (Dub) 4anime Episode 13 watch anime online

Backdropcms: https://backdropcms.org/account/animefreakws

Plurk: https://www.plurk.com/animeflixnl