Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно (Видео)

Знаете ли што ќе гледате во новата епизода на „Фчерашни новости“?
Нормално дека не, но затоа сме тука ние. Во епизода 25 гледајте:
  • Екипата ќе присуствува на колективно будење
  • Кузман ќе се вози со таксист – експерт
  • Ќе се води муабет и со очаен стар ерген
Останете чекор зад сите и оваа недела. Епизодата 25 ќе може да ја гледате во недела во 19:10 часот на телевизија „Телма“.
Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

savatours-baner

Посетено 307 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

4Anime Watch anime online, English anime online HD

https://animefreak.ws anime stream

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Beatless Final Stage animetv Episode 4 famous anime tv shows

Ello: https://ello.co/gogoanimelol

Oag treasury: https://oag.treasury.gov.za/RMF/Lists/Framework%20Feedback/DispForm.aspx?ID=20754