Фчерашни Новости – Епизода 1 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”https://youtu.be/MYVdBbMv_fA”]Погледнете ја втората епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 
Посетено 195 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!