Брзо внучко скриј се, ене го учителот

dedo i vnuk
Се шетаат дедо и внук по улица. Наеднаш дедото го здогледува учителот и му вика на внукот:
– Брзо внучко скриј се, ене го учителот а ти не отиде денеска на школо…
На тоа внукот:
– Абе ти оди скриј се, јас сабајле им кажав дека си умрел…

Посетено 929 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

DARLING in the FRANXX (Dub)

aniwatcher app AniWatch WONDER EGG PRIORITY

anime sites That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

watch anime Attack on Titan Final Season (Dub)

sites to watch anime To Your Eternity